makijaż z akcentem
kosmetyki,  makijaż

Wiosenny makijaż – kolorowy akcent w dziennym makijażu.

W dzisiejszym poście mam dla Was coś wyjątkowego. Wiosenny makijaż, ale w nieco innej wersji niż dotychczas. W ostatnim czasie postanowiłam spełnić swoje małe marzenie i zacząć przygodę z YouTube. Nagrałam kilka filmików i bardzo się cieszę, że w końcu się na to zdecydowałam.

Uwielbiam naturalne makijaże, które podkreślają nasze piękno. Lubię też kolorowe akcenty, a wiosna to idealny czas żeby trochę poeksperymentować z kolorami.

Paletka marki Paese Vivid View oczarowała mnie swoją kolorystyką. Brakowało mi szalonych odcieni, ale zależało mi na tym, aby były to głównie matowe cienie. Teraz wbrew pozorom ciężko jest znaleźć taką paletę.

Nie będę tutaj skupiać się na tej paletce, bo na pewno zrobię o niej osobny wpis. Kilka ważnych informacji znajdziecie też w filmiku. Wspomnę tylko, że jeśli wpadała Wam w oko tak jak mi, to jej jakość jest naprawdę fantastyczna.

Naturalne dzienne makeupy w brązowych odcieniach to klasyka, a co Wy na to, żeby troszeczkę je odmienić? Zdaje sobie sprawę, że odważne, rzucające się w oczy makijaże to coś na co nie każda z nas się zdecyduje. Czasami nie możemy tego zrobić, z uwagi na pracę, czasami po prostu nie czujemy się dobrze w takich odcieniach. Tutaj przychodzę ze złotym środkiem, czyli akcentem kolorystycznym. Mamy tutaj kilka opcji do wyboru. W dzisiejszym wpisie będzie to kolorowy kącik wewnętrzny. Coś co fajnie sprawdzi się w letnim makijażu i podkreśli spojrzenie.

Korzystając z palety Paese wybrałam żółty kolor o nazwie lemon. To bardzo nasycony i żywy odcień. Tak naprawdę ciężko było mi się zdecydować na tylko jeden kolor więc sięgnęłam jeszcze po drugi cień.

Makijaż krok po kroku znajdziecie w filmiku.

Mam nadzieję, że się zainspirujecie! Dajcie koniecznie znać co sądzicie i jak wygląda Wasz wiosenny makijaż. Będzie mi bardzo miło, jeśli po obejrzeniu filmiku zostawicie coś po sobie.

Miłego dnia!

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *