TheaTric Spray do utrwalania makijażu
kolorówka,  kosmetyki

TheaTric Professional Makeup Fixing Spray.

Kiedy wybieramy się na większe wyjście chcemy, żeby nasz makijaż był trwały i przetrwał wiele godzin. Ja dzisiaj przedstawię Wam spray utrwalający TheaTric Professional.

TheaTric Professional Makeup Fixing Spray + Aloe Vera

Spray utrwalający makijaż z ekstraktem z aloesu. Na rynku mamy dostępną również klasyczną wersję. Obie zamknięte są w metalowej buteleczce o pojemności 150 ml. Jest to typowy produkt, który ma przedłużyć trwałość makijażu i sprawić, że będzie on wyglądał dobrze przez wiele godzin. Utrwalenie makijażu to niezbędny krok jeśli wybieramy się na ważną imprezę czy sesję zdjęciową.

TheaTric spray utrwalający makijaż
TheaTric sprey utrwalający makijaż

Spray TheaTric nanosimy na twarz mgiełką z odległości ok. 30 cm. Jeżeli zależy nam na jeszcze lepszym i trwalszym efekcie możemy spryskać twarz dwa razy. Aplikacja produktu jest średnio przyjemna za względu na zapach. Po użyciu mamy przez chwilę uczucie ściągnięcia, ale szybko mija. Muszę jednak przyznać, że fajnie scala on makijaż i znacznie poprawia jego trwałość. Nie jest to na pewno produkt do codziennego stosowania, ale na wielkie wyjścia warto mieć coś takiego pod ręką. Plusem jest też fakt, że jest bardzo dobrze dostępny – w drogerii Rossmann za około 25 złotych. Nie przesusza cery i nie powoduje podrażnień.

TheaTric Makeup Fixing
TheaTric Makeup Fixing

Spray utrwalający marki TheaTric to dobry utrwalacz makijażu, który od dłuższego czasu możemy kupić w drogerii. Myślę, że jest warty wypróbowania, zwłaszcza, że mamy teraz sezon weselny i fajnie jest mieć pewność, że nasz makijaż będzie dobrze wyglądał przez całą imprezę. Na rynku mamy teraz duży wybór jeśli chodzi o kosmetyki utrwalające makijaż. Ten produkt może niektóre z Was odstraszyć zapachem, bo przypomina trochę lakier do włosów, ale bardzo szybko się ulatnia.

Jakie macie podejście do utrwalaczy makijażu? Korzystacie czasami czy raczej się Wam nie zdarza? 🙂

Jeśli macie ochotę to zapraszam również na mój Instagram i wpadajcie też na stronę o mnie.

Dzięki za poświęcony czas i miłego dnia! 🙂

16 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *