Maybelline Color Sensational 883 Orange DangerMaybelline color Sensational 883 Ogarne Danger
kolorówka,  kosmetyki

Maybelline Color Sensational Bold 883 Orange Danger

Dziś weźmiemy na tapetę pomadkę Maybelline Color Sensational Bold o numerze 883 Orange Danger, jeśli jesteście ciekawe mojej opinii to zapraszam. 🙂

Jakiś czas temu zatęskniłam za czerwonymi ustami i postanowiłam, że pora poszukać fajnej, czerwonej szminki. Zależało mi żeby nie był to taki typowy mat, który przesusza usta i robi skorupkę, bo tego nie znoszę. Postawiłam więc na klasyczną szminkę w sztyfcie chociaż te matowe płynne pomadki wołały do mnie swoimi pięknymi nasyconymi kolorami. W drogerii jest dużo czerwonych odcieni jeśli chodzi o szminki, ale czerwień czerwieni nie równa i wcale nie jest łatwo znaleźć swój wymarzony kolor.

Maybelline Color Sensational Bold- 883 Orange Danger

  • daje matowe wykończenie i nieprzeźroczyste krycie
  • jej konsystencja jest przyjemna w aplikacji
  • pomadka bez problemu sunie po ustach i już za pierwszym pociągnięciem zostawia wyraźny kolor
  • jeśli chcemy żeby usta grały pierwszą rolę w naszym makijażu jest to idealny kolor
  • nie znika brzydko z naszych ust
  • z racji, że jest to matowa pomadka lekko przesusza usta, ale porządne nawilżenie i po problemie
Maybelline Color Sensational 883
Maybelline Color Sensational 883

Muszę Wam powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Ku mojemu zdziwieniu szminka Maybelline Color Sensational barwi delikatnie usta. Nie ma więc obaw, że po zjedzeniu się pierwszej warstwy produktu na ustach utworzą się nieestetyczne linie.

Chyba każdej z nas zależy żeby czuć się komfortowo i nie musieć co chwilę zerkać w lusterko. Wiem, że z tego powodu wiele dziewczyn rezygnuje z odważniejszych kolorów. Jeśli chodzi o pomadki Maybelline Color Sensational Bold to mamy do wyboru same intensywne odcienie od szarości poprzez intensywną czerwień o której piszę aż po mocny róż. Zdaje sobie sprawę, że nie są to kolory dla każdego, ale dla fanek zdecydowanych kolorów to naprawdę udana seria.

Zawsze możemy troszkę poeksperymentować z kolorem naszych ust i ożywić makijaż. Jestem ciekawa czy należycie do osób, które nie boją się odważnych kolorów czy raczej stawiacie na coś delikatniejszego? Ja sama nie potrafię się zdecydować, ale mamy teraz tyle pięknych kolorów do wyboru, że szkoda czasem się nie skusić. 🙂

Zapraszam Was na mój Instagram i stronę o mnie jeśli jeszcze nie byłaś!

Życzę udanego dnia i mnóstwo uśmiechu! 🙂

16 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *