Lovely pinkBITE
kolorówka,  kosmetyki

Lovely pinkBITE rozświetlacz. Hit czy kit?

Kwitną kwiaty, w okół robi się coraz bardziej zielono, a to znak, że mamy wiosnę. Moją ulubioną porę roku, na którą zawsze czekam z utęsknieniem. Pogoda nastraja do lekkich, rozświetlonych makijaży, a do tego niezbędny jest kosmetyk któremu dzisiaj się przyjrzymy czyli rozświetlacz Lovely pinkBITE.

Od dłuższego czasu lubię się z rozświetlaczem firmy Lovely GOLD highlighter. Złota wersja jest naprawdę fajna i byłam ciekawa też innych, bo wiem, że Lovely ma kilka tych rozświetlaczy.

O ciepłej wersji jest mnóstwo opinii, wiele z dziewczyn go docenia i ja również jestem w tym gronie, zdobył on miano najlepszego kosmetyku 2016 roku. A czy różowy rozświetlacz tej firmy jest równie dobry?

Lovely GOLD i pinkBITE
Lovely GOLD i pinkBITE

Lovely pinkBITE highlighter

Niestety mnie osobiście rozczarował, nie daje takiego błysku jakiego się spodziewałam, nawet dokładając go ciężko jest uzyskać taflę. Na sucho nabrany na pędzel pozostawia jedynie lekką poświatę różowego koloru, dopiero nakładany na mokro lub palcem daje nam błysk, ale czy jest on satysfakcjonujący? No cóż dla mnie nie. Wolałabym, żeby już za pierwszym pociągnięciem dawał fajne glow, a jeśli zależałoby mi na czymś mocniejszym to wtedy próbowałabym użyć go na inny sposób.

Nie jestem fanką przesadzonego rozświetlacza na co dzień dlatego będę go używać, bo kolor jest naprawdę wyjątkowy. Jednak chyba formuła produktu została zmieniona, bo w porównaniu do złotej wersji słabo rozświetla, a szkoda… 🙂 Mam też wrażenie,że jego konsystencja jest bardziej sucha niż poprzednika. Kosztuje około 10 złotych więc można sobie go wypróbować.

Od lewej: GOLD i pinkBITE highlighter
Od lewej: GOLD i pinkBITE highlither w różnym świetle

Macie ten produkt? Jeśli tak to mam nadzieję, że jesteście bardziej zadowolone niż ja i chętnie poczytam też Wasze opinie.

Zapraszam Was serdecznie do zajrzenia na mój Instagram , a jeśli macie ochotę to zajrzyjcie również na stronę o mnie.

Miłego dnia! 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *