Kobo Professional Fashion Colour - 110 Orange
kolorówka,  kosmetyki

Kobo Professional, Fashion Colour – 110 Orange.

Jakiś czas temu wspominałam przy okazji wpisu o pomadce Maybelline, że lubię czasami poszaleć z kolorem na ustach. Dzisiaj na tapetę weźmiemy kolejną pomadkę tym razem będzie to Kobo Professional w kolorze 110 Orange.

Kobo Professional Fashion Colour – 110 Orange

Jest to kremowa pomadka, która zawiera składniki odżywcze i pielęgnacyjne. Kupiłam ją w drogerii Natura, która swoją drogą została ostatnio u mnie zamknięta i wcale nie jestem z tego zadowolona. Wybrałam dosyć odważny kolor, który zapewne nie przypadnie do gustu każdej z nas. Odcień 110 Orange to żywy, mocno nasycony odcień. Coś pomiędzy czerwonym, a pomarańczowym. Trudno mi go dokładnie określić 🙂 Zdecydowanie jest to kolor, który świetnie wygląda na naszych ustach latem lub wiosną i pięknie ożywia makijaż.

Kobo  Professional - 110 Orange
Kobo Professional – 110 Orange

Już za pierwszym pociągnięciem mamy dobry pigment i nie musimy się męczyć z pomalowaniem ust. Zapach pomadki jest bardzo przyjemny, trochę owocowy, a trochę budyniowy. Mi osobiście się bardzo podoba. Producent oferuje nam z tej serii dobrze napigmentowane i intensywne odcienie.

Kobo - 110 Orange
Kobo – 110 Orange

Świetnym rozwiązaniem jest opakowanie na magnes, dzięki któremu nie musimy się martwić, że szminka w torebce nam się otworzy i wszystko pobrudzi. Szata graficzna jest bardzo minimalistyczna, ale wygląda profesjonalnie i elegancko. Jak na Kobo przystało.

Jestem ogromnie zadowolona z jej zakupu. Nie jest to matowa pomadka więc nie przesusza nam ust. Dobrze się utrzymuje i ładnie wygląda nawet po kilku godzinach. Nie oszukujmy się, ale po posiłku nie pozostaje po niej za wiele, ale to typowe dla kremowych szminek. Lubię tę firmę i wiem, że cieszy się ona sporym zainteresowaniem więc jeśli coś miałyście to chętnie poczytam Wasze opinie. 🙂

Jeśli macie ochotę to zapraszam też na mój Instagram.

Dziękuję za poświęcony czas, miłego! 🙂

12 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *