Błyszczyk Lovely H2O
kolorówka,  kosmetyki

Błyszczyk Lovely H20. Lip gloss na bazie wody.

Mam Wam do polecenia coś naprawdę fajnego. Błyszczyk firmy Lovely na bazie wody to mój ulubieniec. Jeśli jesteście go ciekawe to zapraszam.

Byłam nim zainteresowana już jakiś czas temu, ale nigdzie nie mogłam trafić na odcień 02. Do wyboru mamy sześć kolorów więc każda z nas znajdzie coś dla siebie. 🙂 Mi spodobał się ten odcień, bo jak na błyszczyk jest dosyć nieoczywisty. I byłam ciekawa jak będzie wyglądał u mnie.

Błyszczyk
Kolor 02

To co mnie w nim zaskoczyło to bardzo duży aplikator. Na początku wydawało mi się, że ciężko będzie się nim pracować, ale nie ma z tym żadnego problemu. Dzięki ogromnemu aplikatorowi bardzo szybko możemy nałożyć błyszczyk na usta i już za pierwszym pociągnięciem wygląda to bardzo ładnie.

Błyszczyk

Konsystencja jest gęsta i błyszczyk Lovely H2O nie znika samoistnie z naszych usta, co zdarza się przy niektórych produktach tego typu. Na ustach daje efekt tafli z widocznymi drobinkami. Nie są to jednak wielkie drobiny, a raczej ładnie iskrzą na ustach. Budyniowo – waniliowy zapach umila nam aplikację i sprawia, że z przyjemnością sięgamy po niego ponownie. Jeśli chodzi o trwałość to jak to błyszczyk – jedzenia nie przetrwa, ale daje radę. Zauważyłam, że widocznie poprawia nawilżenie ust. Stosując go na dzień, a wieczorem nakładając pomadkę nawilżająca nie musimy się martwić o suche skórki. Już po jego nałożeniu mamy uczucie wypielęgnowanych ust i za to bardzo go sobie cenię.

Jak zawsze dajcie znać czy używałyście tego produktu. 🙂 Dla mnie błyszczyk Lovely H20 to ulubieniec i bardzo chętnie po niego sięgam. Pasuje do większości makijaży i bardzo komfortowo się go używa.

Jeśli macie ochotę to zapraszam na Facebooka, będzie mi miło jeśli tam dołączycie.

Dzięki za poświęcony czas i miłego dnia! 🙂

9 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *